|
Geschreven door Marcel van der Coelen
|
Klimmania TC mini F – RKUVC mini F 1 – 3
Zaterdag speelden we op ienie-mini veldjes in Klimmen. We waren met 8 spelertjes en maakten 2 teams van 4. Beide teams speelden goed samen en team 1 wist veelvuldig te scoren, terwijl team 2 zich regelmatig stuk liep op de tegenstander, omdat deze met z’n allen voor het eigen doel bleef hangen en er op het te kleine veldje geen doorkomen aan was.
Bij team 1 viel in de 2e wedstrijd Ruben geblesseerd uit, maar na 10 minuten de pijn te hebben verbeten kwam onze kleinste strijder weer binnen de lijnen en begon prompt te scoren. Klasse mentaliteit en teamgeest van Ruben ! In de tijd dat Ruben geblesseerd was, hielden Tycho, Jur en Mika simpel met z’n 3-en stand tegen 4 Klimmenaren. Super kerels!
Team 2 kon in de 1e wedstrijd een 1-2 achterstand nog ombuigen, maar in de 2e wedstrijd werd er, ondanks heel goed samen spelen, verloren door 2 snelle uitbraken van Klimmen.
Lars, Bas, Vico en Finley lieten, ondanks het verlies, mooie combinaties zien!
Zo werd er weer een tegenstander aan de zegekar van de mini F gebonden en iedereen kon weer zien dat het elke week beter gaat met deze jongens!
De uitslagen: 0-4, 2-4, 0-2, 2-1. |
|
|
Geschreven door Marcel van der Coelen
|
|
Minor mini F – RKUVC mini F 0 – 2
Zaterdag waren we weer met slechts 4 spelertjes, maar wel de meest ervaren spelertjes.
Minor heeft het geweten... Waar we hard op trainen, kwam er zaterdag allemaal uit.
Er werd goed samen gespeeld en ook enkele solo’s werden doeltreffend afgewerkt.
Het was een genot om de kleinsten van uvc bezig te zien. Uiteindelijk werd er met 1-6 en met 3-10 gewonnen.
Tycho zorgde voor het solide verdedigen, Finley, Mika en Lars scoorden er lustig op los.
Allemaal klasse gespeeld jongens!
Op 12 mei spelen we om 10.00 uur thuis de derby der derby’s tegen Schimmert!!!
Hopelijk komen veel supporters ons aanmoedigen!
|
|
|
Geschreven door Marcel van der Coelen
|
|
Vv Bunde mini F – RKUVC mini F 3 – 0
Wegens vakantie had uvc zaterdag maar 4 spelertjes ter beschikking die alles gaven tegen Bunde, dat 3 teampjes van 4 had. We speelden 3 wedstrijdjes maar verloren ze helaas kansloos. De 1e wedstrijd bleef het gelukkig slechts 1-0, de 2e wedstrijd viel er geen eer te behalen en werd het 5-0, de 3e wedstrijd ging het beter en stonden we lang met 2-1 voor.
Helaas was de leider onze mascotte Nanadu vergeten, die ons normaal geluk brengt. Bunde kwam nog langszij en het werd 3-2. Tussen de partijtjes door, ging het ook nog lekker hagelen, wat het extra leuk maakte op het kunstgras van Bunde.
Van deze tegenstander werd de allereerste seizoenswedstrijd nog ruim gewonnen, maar vandaag zat het er voor Mika,Vico, Jur en Finley gewoon niet in.
|
|
Laatst aangepast op maandag, 23 april 2012 08:08 |
|
|
|
|
<< Start < Vorige 1 2 3 4 5 6 7 Volgende > Einde >>
|
|
Pagina 1 van 7 |