• Wedstrijdprogramma

  • RKUVC 1

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Keer 1

    VS

    RKUVC 1

    02 oktober 202214:30 uur
    Sportpark Bakkerbosch veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • RKUVC 2

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Urmondia 2

    VS

    RKUVC 2

    02 oktober 202211:00 uur
    Sportpark Molenpark veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • RKUVC 3

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • RKUVC Vr30+1

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    RKUVC VR30+1

    VS

    Schimmert VR30+1

    14 oktober 202219:30 uur
    Sportpark Schimmert veld 1 A

    dag

    uur

    min

    sec
  • RKUVC Veteranen

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • RKUVC JO17-1

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • RKUVC MO15-1

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • RKUVC O15-1

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • RKUVC O13-1

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • RKUVC O11-1

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    RKUVC JO11-1

    VS

    De Ster JO11-1

    01 oktober 202210:45 uur
    Sportpark Langs de Gewannen veld 1 A

    dag

    uur

    min

    sec
  • RKUVC O10-1

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    ST Voerendaal/RKSVB JO10-1JM

    VS

    RKUVC JO10-1

    01 oktober 202210:15 uur
    Sportpark de Joffer veld 1 B1

    dag

    uur

    min

    sec
  • RKUVC O10-2

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • RKUVC O9-1

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    RKUVC JO9-1

    VS

    ST GSV'28/Schimmert JO9-1

    01 oktober 202209:15 uur
    Sportpark Langs de Gewannen veld 1 B1

    dag

    uur

    min

    sec