• Eijsden JO8-3 -RKUVC JO8-1 : 6:12
    Afgelopen zaterdag stond onze uitwedstrijd tegen JO8-3 uit Eijsden op het programma.
    Na een korte warming up begonnen we scherp aan de wedstrijd.
    Binnen 5 minuten was het 0-2 en dachten sommige ook al dat de wedstrijd binnen was. Niets was minder waar want nog voor de eerste kleine rustpauze stond Eijsden 3-2 voor. Na een Van Gaal achtige Speech veerden we weer op. Ondanks dat we nog met 4-2 achterkwamen vonden we het mooi geweest. Met enkele goede aanvallen en goed keeperswerk en goed samenspel keerde de wedstrijd helemaal om en kwamen we op een 4-6 voorsprong.
    Tijd voor de ranja
    Na de pauze kwamen we weer sterk uit de startblokken en Eijsden wist niet te voorkomen dat we uitliepen naar 4-9. Hierna kwam Eijsden nog iets dichterbij op 5-9 en 6-10 maar onze kanjers vonden dat wel genoeg en zette een eindstand van 6-12 op het bord.
    Zo zien we dat als we goed samenspelen en blijven vechten voor elkaar wij een echt team hebben en van iedereen kunnen winnen.
    De doelpuntenmakers deze wedstrijd waren :
    Dex 4, Ben 2, Timo 3, Ashley ,Wes en Milan 1.
    We speelden vandaag met: Imke, Christian-Alexander, Milan, Ashley, Wes, Timo, Ben, Dex.