• RKUVC 2

  • Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Team indeling

    Naam
    Ament, Owen
    Cortenraad, Roel
    Devies, Max
    Evers, Kevin
    Gielen, Kevin
    Goyen, Mark
    Hardy, Luc
    Heijmans, Pim
    Hoorn, Bart van
    Huydts, Mika
    Janssen, Marijn
    Keulen, Sander
    Kuelgen, Marco
    Ong, Eric
    Schoonbroodt, Mikal
    Seyben, Carl
    Uden, Guido van
  • Teamsponsor

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bosch, MaikelOverige stafStandaard functie
    Ong, EricOverige stafTeammanager
    Sleegers, RonOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Bunde 244001712
    2RKVVM 243101010
    3SV Hulsberg 2430139
    4Walram 2321067
    5Schimmert 2420226
    6DBSV 23111-24
    7RKUVC 24112-74
    8SSA West United 33102-43
    9Willem I 24103-63
    10Scharn 33021-32
    11Leonidas - W 24013-71
    12RVU 24013-91
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.