• RKUVC 1

  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    RKVVM 1

    VS

    RKUVC 1

    26 september 202114:30 uur
    Sportpark R.K.V.V.M. veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Team

    Naam
    Beenkens, Pascal
    Berg, Ivo von
    Eyssen, Jules
    Hensen, Davy
    Heusschen, Liam
    Heuts, Sven
    Jacobs, Max
    Kraus, Wesley
    Liere, Roy van
    Poper, Youp
    Reneerkens, Mick
    Reneerkens, Noah
    Rousseau, Rex
    Schröders, Paul
    Sijben, Mike
    Smoorenburg, Jordy
    Ubachs, Jules
    Vranken, Diego
    Winkens, Nick

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Booten, PaulTechnische stafStandaard functie
    Huiskamp, JanOverige stafTeammanager
    Jacobs, AstridMedische stafVerzorger
    Lieshout, Maarten vanTechnische stafTrainer/coach
    Sijben, JosTechnische stafStandaard functie
    Urlings, JosTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Programma

    DatumWedstrijd
    26 sep. 14:30RKVVM 1 - RKUVC 1
    3 okt. 14:30RKUVC 1 - Bunde 1
    10 okt. 14:30RKUVC 1 - Keer 1
    17 okt. 14:30SV Hulsberg 1 - RKUVC 1
    24 okt. 14:30RKUVC 1 - Berg'28 1
    31 okt. 14:30RKASV 1 - RKUVC 1
    7 nov. 14:30RKUVC 1 - RKHSV 1
    21 nov. 14:30SCG 1 - RKUVC 1
  • Uitslagen 4e klasse A

    Geen informatie

  • Stand 4e klasse A Zuid 2

    TeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    Bunde 144001112
    RKVVM 1421117
    Keer 1421117
    Willem I 1320176
    RKUVC 1320136
    Leonidas - W 1420266
    DBSV 14202-16
    SV Hulsberg 1311114
    Neerbeek RKVV 14112-24
    RKASV 14112-44
    RKHSV 1303003
    Schimmert 14103-53
    SCG 13012-31
    Berg'28 13012-151
  •